דפים

מודעות

פתרונות התשבצים

מחפשים הגדרה נוספת ? רשמו אותה פה, וגלו את התשובה

טוען...

שכונה בירושלים

פתרון תשחצים. כל התשובות בחינם.  התשובות להגדרה "שכונה בירושלים, שכונה בירושלים תשחץ" הם:  
הפעם ננסה נחפש פתרון לביטוי "שכונה בירושלים" . ירושלים היא בירת ישראל, והיער הגדולה במדינה. בירושלים נמצאים כל מוסדות הממשל.
בימי הביניים השכונה היחידה היתה העיר העתיקה, אך החל משנת 1860 החלו להיבנות שכונות נוספות מחוץ לחומותיה של העיר העתיקה. השכונה הראשונה שנבנתה מחוץ לחומות היא משכנות שאננים בעזרתו הכלכלית של משה מונטיפיורי. עם גידול האוכלוסייה במאה ה-19 החלו להיבנות שכונות נוספות כמו נחלת שבע, מאה שערים ועוד...על מנת למצוא את הפיתרון המתאים ספרו את מספר האותיות , וכך תצמצמו את הפתרונות האפשריים.
לעתים אותה הגדרה יכולה להופיע בשם: אזור בירושלים או שכונה בדרום ירושלים.
תשובה למטה... 
מודעותתשובה 2 אותיות:
תשובה 3 אותיות:
תשובה 4 אותיות: גילה (שכונה בדרום ירושלים/שכונה באזור דרום ירושלים), מוצא, מלחה, רמות (שכונה שהוקמה אחרי מלחמת ששת הימים)
תשובה 5 אותיות: הר נוף, טלביה, מורשה, ממילא, קטמון, רוממה, רחביה
תשובה 6 אותיות: אבו תור (שכונה יהודית ערבית בירושלים), בית וגן, גבעת רם (אזור בירושלים), הר חומה, יפה נוף, מחניים, נחלאות, סילואן, רמת רחל, רמת שרת, תלפיות
תשובה 7 אותיות: הולילנד, ימין משה, נוה יעקב, נוה שאנן, סנהדריה, פסגת זאב, שערי חסד
תשובה (מיוחד מ-8 אותיות): אבן ישראל, גבעת שאול, הגבעה הצרפתית, היציאה מן החומות, העיר העתיקה, הר הצופים, מאה שערים (שכונה חרדית במרכז בירושלים), מנזר המצלבה (אזור בירושלים), משכנות שאננים, נווה יעקב, נחלת שבעה (שכונה במרכז ירושלים)
מחפשים תשובות נוספות - השתמשו בתיבת החיפוש בראש הדף.
עזרנו לכם למצוא את הפתרון ? תפרגנו לנו בלייק! 
יש לכם פתרון אחר להציע? כתבו לנו בתיבת התגובות!

4 תגובות:

הצטרפו לקבוצתנו בפייסבוק